Wigilia Parafialna na Waltham Cross

W niedzielne południe 18 grudnia 2022, w sali przy kościele odbyła się Wigilia naszej wspólnoty parafialnej. Było wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń oraz tradycyjne wigilijne potrawy. Wspólnie spędziliśmy ten cudowny czas, w ciepłej, przedświątecznej atmosferze.

Dziękujemy organizatorom: Radzie Administracyjnej, wolontariuszom za obsługę wydarzenia; naszym Parafianom, a w szczególności rodzinie Ludwa i p. Indze Zatwarnickiej za przygotowanie przepięknych kolęd i pastorałek; Polskiej Sobotniej Szkole w Enfield - Dyrekcji, Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom uczniów z PSS Enfield za potrawy i ciasta, które znalazły się na świątecznym stole.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przybyli na naszą Wigilię Parafialną, w tym Siostrom zakonnym z Enfield za obecność i modlitwę.

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą atmosferę i mnóstwo radości podczas naszego spotkania.

Fot. Top. M.

W KONTAKCIE