O nas

Nasza szkoła rozpoczęła działalność 11 listopada 2006 r. Zgodnie z wieloletnią tradycją poprzedniej szkoły, działającej tu w latach 1960-1975,
w ścisły sposób współpracujemy z Polską Parafią Świętego Krzyża w Waltham Cross.
Uczniowie w ciągu tygodnia uczęszczają do angielskich szkół, aby w sobotę przychodzić do nas, uczyć się języka ojczystego z elementami historii i geografii Polski.
Nasi nauczyciele to osoby wykwalifikowane, które z wielkim entuzjazmem i determinacją podchodzą do swojej pracy.
Nasi wychowankowie podzieleni są na osiem grup/klas wiekowych – najstarsi są przygotowywani do “A level” i GCSE egzaminu.
Każdego roku na zakończenie szkoły uczniowie otrzymują świadectwa honorowane w Polsce.

Biblioteka

Biblioteka posiada w swoich skromnych zbiorach książki dla dzieci oraz nieliczne pozycje literatury klasycznej. Bibliotekę prowadzi p. Anna Chmielewska. Czynna jest co dwa tygodnie od godz. 10.00 do 12.00  w holu przy sklepiku.