SZKOŁA POSZUKUJE

Poszukujemy polonistę

Poszukujemy nauczyciela polonistę oraz wykwalifikowanych asystentów do klas.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

sekretariat@polskaszkolaenfield.com

lub dyrektor@polskaszkolaenfield.com

USŁUGI

Chcesz dodać informację o swojej firmie?

Napisz do nas:

ogloszenia@polskaszkolaenfield.com

FOTOGRAF

Fotografia reportażowa; śluby, chrzciny, imprezy okolicznościowe, sesje rodzinne, narzeczeńskie, ciążowe itp.  w Twoim domu  lub  w plenerze. Portrety, portrety rodzinne itp. Fotografia komercyjna; zdjęcia do folderów reklamowych, restauracje nieruchomości, kalendarzy itp. – Darek Baranowski Photography.

Kontakt darekphotographer.com lub daras330@gmail.com.

OGŁOSZENIA DROBNE

Chcesz oddać zbędne rzeczy, sprzedać lub poszukujesz czegoś?

Tu będzie można to zamieścić.

Napisz do nas:

ogloszenia@polskaszkolaenfield.com

Nazywam się Aneta Siwiec, udzielam lekcji gry na pianinie/keybordzie. Jestem wykwalifikowaną, doświadczoną nauczycielką, absolwentką Uniwersytetu im. J. Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłam Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Posiadam QTS – Qualified Teacher Status oraz DBS – Disclosure and Barring Servis – kwalifikacje nauczycielskie pozwalające na pracę z dziećmi w UK.

Uczę wszystkie grupy wiekowe od dzieci po osoby dorosłe, które pragną nauczyć się grać na pianinie. Oferuję bardzo różnorodny repertuar, zawsze dostosowany do potrzeb ucznia. Przygotowuję do angielskich egzaminów państwowych ABRSM tzw. Grades.

Lekcje odbywają się u mnie w domu (północny Londyn). Istnieje też możliwość dojazdu do ucznia.
Koszt zajęć: 30 min–15 f, 45 min–20 f, 60 min–25 f.

Zapraszam serdecznie, Aneta.
Tel.: 07541488751

Zapraszam na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację Thermomixa.

E-mail:  jolaziemianek@gmail.com

Tel. 07858445954

Dziękuję  i pozdrawiam,

Jola Ziemianek

DO WYNAJĘCIA

Do wynajęcia: 3 pokojowy dom na cichej, zamkniętej ulicy (N11 2QR). 3 podwójne pokoje, salon, wyposażona kuchnia, łazienka z wanna. W domu podwójne okna, ogrzewanie gazowe. Wymagamy 1 miesiąc depozytu i 1 miesiąc czynszu z góry. Dostępne od 12 lutego. NO DSS. EUREKA PROPERTY 0208 888 22 88.

Jesteśmy biurem księgowym specjalizującym się w obsłudze polskich przedsiębiorców. Oferujemy profesjonalne i tanie usługi księgowe w zakresie:
– rejestracja spółek LTD
– Tax Returns
– rejestracja samozatrudnienia (self-employment)
– bookkeeping
– payroll
– rozliczenia VAT
– CIS
– pomoc w uzyskaniu benefitów: Housing Benefit, Working Tax Credit, Child Tax Credit, Child Benefit, Maternity Allowance
– pomoc w dochodzeniach (investigation) w Tax Credit
– prowadzenie korespondencji urzędowej

Zapraszamy do naszego nowo otwartego oddziału na Enfield:

758 Great Cambridge Road, London, EN1 3GN
lub do oddziału na Highams Park
Office 6, 5a Signal Walk, London, E4 9BW

Jeśli potrzebujesz pomocy – nie zwlekaj!!!
ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!!!
Tel. 07749924959

info@tax-expert.uk
www.tax-expert.uk

Prosimy o telefoniczne umawianie spotkań.

Regulamin ogłoszeń

Regulamin zamieszczania ogłoszeń
1. Aby zamieścić ogłoszenie należy wysłać email zawierający
następujące dane:
– e-mail
– rodzaj ogłoszenia
– imię i nazwisko
– opis
– dane do kontaktu
2. Do ogłoszenia można dołączyć zdjęcie w formacie JPG o maksymalnej wielkości do
500kB.
3. Publikacja ogłoszenia drobnego jest bezpłatna (liczba ogłoszeń ograniczona).
4. Każdy wpis po stwierdzeniu zgodności z powyższym regulaminem, będzie
wyświetlany przez okres 30 dni, po czym zostanie automatycznie wykasowany.
5. W przypadku ogłoszeń firm opłata za ogłoszenie to £10 za 30 dni na naszej stronie (liczba ogłoszeń ograniczona). Firma, która wykupi ogłoszenie na minimum pięć miesięcy od razu  zostanie wpisana na listę sponsorów szkoły.

Wszystkie środki pobierane za ogłoszenia w 100% są przeznaczane na naszą szkołę i jej rozwój.

Opłaty można dokonać przelewem na konto szkoły wpisując w “reference” – OGL. “NAZWA FIRMY”

Za treść ogłoszeń Polska Szkoła nie odpowiada.

Account name: Polish School in Enfield

Account number: 00340200