Projekt "Żyj zdrowo"

Drodzy Państwo,    

Od kwietnia 2023 roku, nasza szkoła realizuje półtoraroczny Projekt Zdrowotny dla Polskiej Społeczności w Enfield, finansowany przez Council z Enfield Borough, a dokładnie przez organizacje EVA.  

Projekt pod nazwą „Żyj zdrowo! W zdrowym ciele, zdrowy duch” ma na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród polskiej społeczności w Enfield.  Chcemy dotrzeć do rodzin, które nie mają dostępu do usług zdrowotnych, aby zwiększyć ich wiedzę na temat  zdrowia i dobrego samopoczucia.

Nasz projekt rozpoczął się ankieta przeprowadzoną w środowisku Polskiej Sobotniej Szkoły w Enfield w listopadzie 2022 roku. W odpowiedzi na tą ankietę nasza szkoła będzie budować kanały komunikacji i inwestować w nie, aby dostarczać jak najwięcej wiedzy na temat zdrowia i promowania go wśród naszej polskiej społeczności w Enfield.

Projekt ma na celu dotrzeć do: dzieci i rodziców, którzy uczęszczają do Polskiej Sobotniej Szkoły w Enfield jak również do całego polskiego społeczeństwa zamieszkującego Enfield.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z projektu, będzie bardzo dużo ciekawych inicjatyw, które będą całkowicie darmowe. Dodawane również będą cenne informacje dotyczące zdrowia. Prosimy obserwować stronę projektu oraz szkolny fb, bo będzie warto.

W KONTAKCIE