FESTIWAL MŁODYCH TALENTÓW 18.09.2022

W niedzielę 18.09.2022 r. odbył się Festiwal Młodych Talentów w POSK, w którym wzięły udział dzieci z naszej sobotniej szkoły w Enfield. Udział w Festiwalu brali wokaliści, instrumentaliści, artyści plastycy, tancerze, recytatorzy i poeci.
Nasi uczniowie, którzy reprezentowali nas na Festiwalu „Polonus” to Mia Imeraj, Alan Imeraj, Hania Balcer, Karolina Kowalska, Antonia Ziemianek, Matylda Ziemianek, Wanda Siwiec, Olivia Masianis, Maya Nowicka, Oliwia Jędrych, Zuzanna Dul-Mróz, Joanna Leniartek, Nina Serafin, Celina Kowalska. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Tym razem wyróżnienie zdobyła Matylda  ogromne gratulacje.
Dziękujemy za trud i poświęcony czas dla pani Violi Malinowskiej. Gratulujemy pani Marioli Dobrenko z „Piwnicy pod Big Benem” za wspaniale zorganizowany koncert. Jeszcze raz ogromne brawa.

W KONTAKCIE