DEBATA SZKOLNA

W sobotę 18 listopada 2023 roku nasza szkoła miała zaszczyt uczestniczyć w debacie pt. „Kłamstwo  katyńskie - kto odpowiada za zbrodnie”.
Uczniowie klas 9, 10 i 11, pięknie reprezentowali naszą szkole. Wykazali się świetną wiedzą, doskonała prezencją jak również wielkim zaangażowaniem.
Jesteśmy z nich dumni i  mamy nadzieję że doświadczenie to zaowocuje w ich przyszłym, dorosłym życiu.
Pragniemy podziękować: Polskiej Sobotniej Szkole im. Królowej Jadwigi w Ilford za zaproszenie 🤗
Pani Profesor Danucie Jastrzębskiej- Golonka oraz Panu Profesorowi  Tadeuszowi Wolszy za wykłady, dzięki którym mogliśmy pogłębić wiedzę na temat zbrodni katyńskiej.
Dziękujemy również za wspaniałe nagrody od Państwa dla naszej szkoły, które otrzymałyśmy na ręce naszej pani dyrektor Grażyny Mączkowskie.
Największe podziękowania kierujemy naszym uczniom którzy wzięli czynny udział w debacie:
1 Grupa uczniowie klasy 9:
Oliwia Chmielewska
Zuzanna Dul-Mróz, Amelia Grzegorczyk, Zuzanna Rodak, Maria Zatwardnicka.
2 grupa uczniowie klas 10 i 11:
Mateusz Błoński, Fabiana Brzozowski, Zuzanna Jeleń, Michał Klimek, Karolina Kowalska.
W finale udział wzięli najlepsi z wszystkich 4 drużyn:
Mateusz Błoński, Oliwia Chmielewska, Zuzanna Dul- Mróz, Zuzanna Jeleń, Karolina Kowalska.
Nasza drużyna zajęła zaszczytne 2 miejsce 🥈💪🏼🇵🇱

Jesteśmy z nich bardzo dumni 💪🏼❤️🇵🇱
Zarząd oraz Dyrekcja PSS w Enfield