Urodziny p. Anety Staniec – 18.03.2023

Drodzy Rodzice / Kochani Uczniowie,
Do tej pory jestem w szoku, dzisiejsza niespodzianka zaskoczyła mnie niesamowicie. Tyle pięknych kartek, prezentów, życzeń od uczniów, rodziców na korytarzu, staffu. Serce się raduje nie spodziewałam się tak pięknego wydarzenia. Zaangażowanie tylu osób było nie lada wyzwaniem. Wzruszyłam się tak bardzo, że nie byłam w stanie przemówić do dzieci, to był piękny gest z Państwa, dzieci, staffu i zarządu strony. Bardzo doceniam zaangażowanie wszystkich. Dzisiejszy dzień muszę przyznać był dla mnie bardzo ważny, ponieważ utwierdził mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens i jest potrzebne. Dzisiaj  patrzyłam na twarze naszych uczniów i zobaczyłam coś czego potrzebowałam w ostatnim czasie czyli wdzięczność i radość. W szkole jestem od 2008 roku to już całkiem długo, szczerze powiem, że nie zawsze łatwo jest prowadzić szkołę (wraz z zarządem) plus uczyć, ale więcej jest chwil, kiedy jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że mogę być częścią naszej szkolnej społeczności. Uczniowie często pytają mnie: czemu Pani uczy w tej szkole i męczy się z nami dodam, że uczę nastolatków? A ja im odpowiadam, że kocham to co robię i co tydzień czekam z utęsknieniem na sobotę i na to kiedy ich zobaczę, oczywiście nie za bardzo to rozumieją, ale taka jest prawda pewnie Państwo się ze mną zgodzą, że jeśli robi się coś co się kocha wtedy robić to jest wielką przyjemnością i nie czuje się zmęczenia ani frustracji. I tego właśnie w dniu moich urodzin życzę Państwu, abyśmy wszyscy byli szczęśliwi, wytrwali i zdrowi. Proszę pamiętać, że Polska Szkoła to nie tylko Zarząd, Dyrekcja, Nauczyciele, dyżurni, staff, uczniowie, ale także Rodzice, których bardzo zachęcamy do współpracy, abyśmy mogli działać jak najdłużej, bo im nas więcej tym łatwiej jest coś zorganizować, nie oceniajmy tylko działajmy, bo razem możemy więcej.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za piękną niespodziankę.
Aneta 40-latka