ŚPIEWOWISKO 2022

W niedzielę 12 czerwca 2022 r. spora grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w konkursie piosenki „Śpiewowisko” na scenie teatru w londyńskim POSK-u.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy włożyli ogrom pracy w przygotowanie.
Reprezentanci naszej szkoły podzieleni byli na 3 grupy wiekowe:
- grupa Cini-Mini, dzieci z klas 0 i 1 zdobyły specjalne wyróżnienia,
- grupa Łobuziaki, dzieci z klas 2-5 zdobyły 3️⃣   miejsce w kategorii zespoły,
- nasza najstarsza grupa Lejdis czyli dziewczynki klas 6-8 zdobyły 1️⃣  miejsce w tej samej kategorii.
Mieliśmy też sporo solistek/solistów:
- Mia Imeraj z klasy 0 zdobyła 1️⃣   miejsce w kategorii solo 4-6 lat,
- natomiast: Karolina Kowalska, Oliwia Masianis, Antonia Ziemianek, Celina Kowalska, Alan Imeraj, Matylda Ziemianek, Nina Serafin, Oliwia Jędrych zostali w taki czy inny sposób wyróżnieni i zauważeni.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Wioletty Malinowskiej za trud i czas poświęcony w przygotowanie naszych solistów oraz 3 zespołów. Na pewno nie było łatwo, ale warto skoro tylu uczniów wróciło z nagrodami. Nas nie tylko cieszą nagrody czy wyróżnienia, ale przede wszystkim to, że podczas przygotowań do konkursu dzieci zżyły się bardzo ze sobą, wspierały wzajemnie oraz przezwyciężyły lęki i tremę nabywając pewności siebie.
Wszystkim bardzo gratulujemy i już czekamy na kolejną edycję za rok.

Mia Imeraj z klasy 0
zdobyła I miejsce.

Gratulacje dla „Ladies”
za zajęcie I miejsca.

Gratulacje za zajęcie I miejsca dla „Ladies”. Klasy 6-8.

Alan Imeraj otrzymał specjalne
wyróżnienie w kategorii 7-9 lat.

Antonia Ziemianek otrzymała również specjalne wyróżnienie w kategorii 7-9 lat.

Olivia Jędrych otrzymała
specjalne wyróżnienie.

III miejsce dla „Łobuziaków”
w kategorii grupy klasy 2-5.