s. Agnieszka Wójt

s. Agnieszka Wójt

Administrator strony internetowej

WYKSZTAŁCENIE: Papieski Uniwersytet Salezjański w Rzymie, Wydział Nauk Edukacyjno-Wychowawczych; specjalizacja: Pedagogika Formacji Powołaniowej, 2004. NVQ in Health and Social Care – Level 2, STARS in London, 2009. Od 1982 w Zgromadzeniu Najświętszej Rodziny z Nazaretu (CSFN).
Doświadczenie pracy jako wychowawca i asystent terapeutyczny dzieci z rodzin dysfunkcyjnych; nauczyciel religii w Polsce, Italii i Wielkiej Brytanii; wśród emigracji polskiej we Włoszech i UK: indywidualna pomoc duszpastersko-psychologiczna, koordynacja logistyczno-prawna, organizacja okolicznościowych pogadanek i konferencji integracyjnych dla polskich emigrantów; w Biurze Promocji: planowanie i koordynacja imprez masowych, tłumacz i redaktor polskich stron, grafika komputerowa i administracja stron internetowych.

W PSS Enfield od 2007 r.

E-mail: admin@polskaszkolaenfield.com lub blogi@polskaszkolaenfield.com

Bądźmy w kontakcie