URODZINY MICHASIA

URODZINY MICHASIA

Mały chłopiec w wielkim świecie

30 listopada 2019 r. odwiedził nas Michaś, nasz wielki bohater, który właśnie skończył 4 latka. Przekazaliśmy mu kartki z życzeniami oraz prezenty. Nie obyło się też bez tortu i świeczek. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, oglądając te piękne pocztówki, widać ile serca włożyły dzieciaczki, ich rodzice i Panie nauczycielki. Rośnie nam nowe wspaniałe pokolenie!

 

Michaś jest bratem naszej uczennicy Natalii i gdyby nie okropna choroba w wyniku, której stracił nóżki poniżej kolan oraz część paluszków u rąk, dziś byłby z nami w naszej polskiej szkole, bawiąc się wśród dzieci w przedszkolu. Mamy nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy rehabilitacja pozwoli mu wrócić do nas. To co się stało w kwietniu było ciężkim przeżyciem dla tej rodziny. Do dziś walczą o każdy dzień dla Michasia i dwójki pozostałych dzieci. To mogło spotkać każdego z nas i nikt z nas nie chciałby być wtedy sam, dlatego postanowiliśmy wesprzeć rodzinę Michasia.

Bądźmy w kontakcie