I Polonijny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Jest taki dzień”

I Polonijny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Jest taki dzień”

To inicjatywa nauczycieli i rodziców z Polskiej Sobotniej Szkoły im. Adama Mickiewicza w Enfield, która powstała z potrzeby kultywowania i pielęgnowania w sercach najmłodszych polskiej, dawnej tradycji wspólnego śpiewania kolęd, integracji środowisk polonijnych oraz zwyczajnej, ludzkiej chęci tworzenia wspólnoty. Dzieci oraz młodzież biorąca udział w konkursie miały niepowtarzalną okazję zaprezentowania swojego talentu, poddając go pod osąd profesjonalnych jurorów, jednocześnie przeżywając wspólnie magię okresu Świat Bożego Narodzenia. Przegląd miał charakter konkursu i odbył się w dniach 26 i 27 stycznia 2019 r.

Zdjęcia: Darek Baranowski @darekbaranowskiphotography

Przesłuchania finałowe I Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Jest taki dzień” – 26.01.2019

Koncert galowy I Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Jest taki dzień” – 27.01.2019

Bądźmy w kontakcie