Finał WOŚP 31.01.2021

FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 31.01.2021

SIEMA! 

Serdecznie i miło pragnę pozdrowić z całego serca wszystkie dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców z Polskiej Szkoły Sobotniej w Enfield / Polish Saturday School in Enfield, którzy z całego serca wspierają 29. Finał WOŚP w Londynie razem z naszym Londyńskim Sztabem – WOŚP Londyn.
W tym roku wszystko dokoła nas jest inne, w tym roku wszystko dokoła nas wprowadza różne zmiany – Pandemia. Mimo, tego na całym świecie zagra dla nas wszystkim najbardziej znana oraz radosna orkiestra – WOŚP! W tym roku, mamy okazję wspólnie wspierać „Finał z Głową”. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.  Dzięki waszej szkole jesteśmy z pewnością bliżej tego finału, bo to wasze wsparcie z całego serca jest najbardziej wyjątkowe. Także, nasz Londyński Sztab (WOŚP Londyn) miał okazję zobaczyć wasze piękne dzieła, które dla nas wykonaliście – rysunki. Wow!
Mamy w sobie moc uśmiechu oraz motywacji dzięki wam. Także jako wolontariusz, który z całego serca wspiera i działa z WOŚP Londyn, pragnę podarować dla waszej szkoły, najbardziej niezapomnianą niespodziankę od serca za wasze wsparcie naszego sztabu podczas 29. Finału – do zobaczenia za rok podczas 30. Finału.

Patryk Flissikowski (WOŚP Londyn – Wolontariusz)  

Bądźmy w kontakcie