FINAŁ WOŚP 29.01.2022

W ostatnią sobotę 29.01.2022 r. w naszej szkole odbyła się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod okiem pani Moniki Nowickiej z klasy 0A oraz Elżbiety Parzymięso z klasy A-level oraz przy pomocy uczennic z naszej szkoły Marysi, Mayi, Hani, Juli, Zuzi, Mileny oraz Weroniki. Od samego rana można było sobie pomalować buzie, paznokcie, zrobić tatuaż, pani Monika robiła zwierzątka z balonów, a pani Ela wraz z panem Arturem N. zajmowali się loterią fantową. Wszyscy dobrze się bawili, brawa dla dzieci, które się przebrały, za znakomite fryzury w klasach starszych. To był dzień pełen niespodzianek.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom i osobom, które przekazały fanty na loterie, nauczycielom, którzy pomagali na przerwach oraz rodzicom, bez których ten dzień nie mógł się odbyć. Zapraszamy wszystkich do współpracy za rok.

Udało się zebrać do naszych puszek £2057.28 i 150 zł.