Boże Narodzenie 2020 i Kolędowanie

 Boże Narodzenie 2020 i Kolędowanie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Nauczycielom życzymy, aby w tym trudnym dla nas wszystkich, ze względu na pandemię, okresie nauczanie pozostało pasją i niosło ze sobą radość ze wspólnego odkrywania świata, kultury i nauki.  Rodzicom, Uczniom, całemu szkolnemu Personelowi oraz Przyjaciołom naszej szkoły życzymy, aby zbliżające się Święta były chwilą wytchnienia i zatrzymania się w codziennym pędzie, by pod Waszą choinką znalazły się najpiękniejsze wymarzone prezenty, a nade wszystko życzymy Wam wszystkim dużo miłości, którą będziecie mogli podzielić się z innymi. 🎄

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym 2021 Roku życzy
Dyrekcja i Zarząd PSS w Enfield

KUBUSIOWE PRZEDSZKOLAKI

życzą Wesołych Świąt🎄i lepszego 2021 roku.😇😉 "Ubierały" choinki, tradycyjne, ośnieżone i nawet z prezentami.🙂

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ... A W ZERÓWCE PRZYGOTOWANIA JUŻ

SZKOLNA WIGILIA I BOŻONARODZENIOWA PACZKA DLA BOHATERA W PSS ENFIELD

Artykuł w e-magazynie młodzieży polonijnej całego świata.

Bądźmy w kontakcie