AKADEMIA 3 MAJA 2022

Uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja wykonana przez uczniów klasy VIII 8 maja 2022 w parafii Waltham Cross. Serdeczne podziękowania dla nauczycielek pani Izy i Oliwii. Zapraszamy do relacji.

Wzruszająca była ta dzisiejsza Akademia przygotowana przez klasę 8 oraz panie Izabellę Dziedzic i Oliwię Parzymięso. Bardzo dziękuję dziś za ogromną pomoc przy Akademii 3 Maja w kościele Monice i Arturowi N., Ani Pietrzykowskiej, Ani Nycz, Eli i Milenie, Monice Oz, Anetce Staniec, dziękuję również Paji i Joli Duraj za pomoc z flagami. Szczególne podziękowania dla zarządu Parafii Waltham Cross i ks. Cezarego za goszczenie nas w  sali i zaopatrzenie imprezy w ciasta oraz okazanie ogromnej pomocy przy organizowaniu pierwszej od przeszło 2 lat imprezy w kościele. Przy okazji dzisiejszego święta, mieliśmy okazję zaśpiewać i złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji 97. urodzin Pani Eugenii Koseckiej. Pani Gienia nie opuściła, żadnej naszej uroczystości w parafii, czy też w szkole.
Dziękuje bardzo za wspaniałą Akademie Wszystkie dzieciaki stanęły na wysokości zadania, były bardzo zaangażowane i przejęte. Brawo klasa 8, Iza i Oliwia. Byli cudowni! 👏
Pomoc rodziców nieoceniona. Poniżej dołączamy czym nas dziś goszczono. To talent pani Sylwii zachwycił nas wszystkich, ale wszystkie ciasta były przepyszne. Namiary babeczkowych cudeniek - Instagram: @syl_bakess
Jeżeli ktokolwiek będzie zainteresowany Flower Cupcakes to p.  Sylwia Nasiri bardzo chętnie zrobi. 

W KONTAKCIE