Akademia 11.11.2018

OBCHODY 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów Święta Odzyskania Niepodległości 11 listopada 2018 r. W tym roku uroczystość ta była niezwykła, świętowaliśmy bowiem setną rocznicę odrodzenia naszego kraju. Akademię z okazji tego Święta przygotowali uczniowie klas 10 i 11 Polskiej Szkoły Sobotniej w Enfield, pod przewodnictwem wychowawców: p. Edyty Kużel i p. Grażyny Mączkowskiej. Uczniowie przekazali nam najważniejsze wydarzenia z historii naszej Ojczyzny, wspólnie śpiewaliśmy pieśni patriotyczne. O 11.11 z dumą i powagą wszyscy uczestnicy odśpiewali Hymn Polski “Mazurek Dąbrowskiego”. Dziękujemy Grupie Artystyczno- eventowej, Radzie Administracyjnej i wszystkim osobom, które pomogły w zorganizowaniu tego wydarzenia. Parafianom za tak liczne przybycie i wspólne świętowanie.

Bądźmy w kontakcie