10-lecie PSS Enfield

10-LECIE POLSKIEJ SOBOTNIEJ SZKOŁY W ENFIELD

W sobotę 6 maja 2017 r. świętowaliśmy 10. rocznicę działalności naszej szkoły. Obchody rocznicowe były świętem naszej polskiej społeczności i miały formę festiwalu połączonego z piknikiem. Całą imprezę podzieliliśmy na dwie części: oficjalną dla gości z zaproszeniami w teatrze szkoły i piknik rodzinny na zewnątrz szkoły. Nasze przedsięwzięcie wspierane było przez lokalnych sponsorów.

Podczas pikniku odbyło się mnóstwo konkurencji zarówno dla maluchów, starszych dzieci jak i dorosłych. Każdy znalazł coś dla siebie – wśród atrakcji były: loteria dla dzieci i dorosłych, talent show, występy gościnne artystów, konkursy sportowe, Bouncy Castle, wata cukrowa, popcorn, grill, fotobudka, malowanie twarzy, tatuaże, dekorowanie babeczek, salon piękności dla dzieci, pokaz taekwondo, football Academy, grupa rekonstrukcyjna „Grom”, atrakcje dla miłośników motoryzacji oraz wiele innych.

Przy okazji postanowiliśmy promować nasz polski lokalny biznes i zaprosiliśmy kilka firm, które wystawiły swoje produkty oraz usługi na naszym pikniku.

FILMOWE RELACJE