Dyżury szkolne

Obowiązki dyżurnych

Dyżurny przychodzi pierwszy (15 minut przed rozpoczęciem lekcji) i wychodzi ostatni.

Dyżurny ma obowiązek:

• utrzymać porządek w czasie przerwy
  • pomóc nauczycielom w młodszych klasach
  • zrobić ksero – nic trudnego – każdy dyżurny potrafi
  • dzwonić dzwonkiem punktualnie
  • pomóc maluchom wyjść do łazienki
  • posprzątać jeśli coś się wyleje lub pobrudzi
  • dopilnować, aby na terenie szkoły przebywały tylko nasze dzieci oraz osoby odpowiedzialne za ład i porządek
  • po skończonych zajęciach sprawdzić stan klas i posprzątać, jeśli tego wymaga ich stan
  • dopinować, aby dzieci odbierane były przez rodziców lub osoby upoważnione
  • w razie jakichkolwiek problemów kontaktować się z dyrekcją
  • jeżeli ktoś nie dopełni dyżuru do końca lub nie stawi się na niego, nie zostanie mu zwrócone £10 za dyżur

Pamiętajmy, wszystko co robimy, robimy dla naszych dzieci! Wasza własna inicjatywa także mile widziana! Dziękujemy za każdą ofiarną pomoc!

POSTANOWIENIE z zebrania szkolnego z rodzicami, które odbyło się 18 maja 2013: w ciągu całego roku szkolnego obowiązkowe będą 2 dyżury. Opłata za nie wynosić będzie 40 funtów. Nieodrobiony dyżur – to płatne 20 funtów.