Sponsorzy i finanse

sponsorzy

BAL KARNAWAŁOWY 10/02/2018

PRZYCHÓD: Loteria: £492 + Bilety: £2295 + Bar: £1875 = ŁĄCZNIE: £4662.00 – Koszty, Rachunki: £2641.36 = £2020.64 : 2 (szkoła, parafia)
DOCHÓD:  £1010.32

Serdeczne podziękowanie

dla Państwa Palkowskich i firmy A-B Constraction Services LTD za sponsorowanie przedstawienia dla dzieci naszej szkoły z 2/12/2017 pt. “O straszliwym smoku, dzielnym Szewczyku, prześlicznej królewnie i królu Gwoździku”.

Zabawa andrzejkowa

Dochód z zabawy andrzejkowej, która była organizowana wspólnie z parafią w Waltham Cross 25 listopada 2017 r. to £1089.03.

Sponsorzy jubileuszowej zabawy – 11.11.2017

W imieniu Lokalnej Polskiej Misji Katolickiej Waltham Cross oraz Polskiej Sobotniej Szkoły im. Adama Mickiewicza w Enfield,
pragniemy serdecznie podziękować naszym sponsorom za pomoc w organizacji naszej jubileuszowej zabawy, która odbyła się 11 listopada 2017 r. w Enfield.

1) MassMotors LTD.
2) Eureka property
3) Polski Sklep Olivier
4)  Image Hair & Beauty
5) A-B Construction Services LTD.
6) Dariusz Baranowski Photography
7) Kowalski Kitchen
8) My Child Therapy Centre LTD.
9) Nasza Polska
10) Westflor Uk Limited
11) Kamil Barber Spot
12) Avangarda Hair Salon
13) B.S Baking – Bogusława Sumner

POLSKA PARAFIA W WALTHAM CROSS
POLSKA SOBOTNIA SZKOŁA W ENFIELD

W imieniu organizatorów: Lokalnej Polskiej Misji Katolickiej Waltham Cross oraz Polskiej Szkoły Sobotniej im. Adama Mickiewicza w Enfield słowa podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów, którzy ufundowali nagrody rzeczowe oraz za wsparcie finansowe, które umożliwiło zorganizowanie Balu Karnawałowego 10 lutego 2018 r. w Enfield. Wyrażamy swą wdzięczność za wielkie serce i życzliwy gest oraz życzymy wielu sukcesów w realizowaniu planów zawodowych. Wasz gest jest dowodem na istnienie ludzi dobrej woli, na których można zawsze liczyć. W ramach podziękowania pragniemy umieścić państwa firmę na stronie sponsorów.

Dyrektor Szkoły Grażyna Mączkowska

Piotr Sykała
Evaclean Ltd
Dagmara Fidler

Do rozliczenia dołączamy informację o dochodach z pchlich targów w jakich brała udział Polska Szkoła:

• pierwszy pchli targ – 28/02/2017 – zebrano £184.66 – przeznaczono na dofinansowanie zabawy dla rodziców,
  • drugi – 11/03/2017 – zebrano £82.87 – dofinansowanie obchodów 10-lecia Polskiej Szkoły w maju 2017 r.

_____________________________

Serdeczne podziękowanie za otrzymanie jednorazowego wsparcia dla nauczycieli w wysokości £2720 oraz dotacji dla szkoły w wysokości £2499,55 od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017 r. w projekcie Wsparcie funkcjonowania polskich szkół społecznych w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanach Zjednoczonych Ameryki.

_____________________________

Serdeczne podziękowania dla Teatru Katharsis za promocyjne wykonanie spektaklu “DOMEK Z PIERNIKA” dla naszej szkoły 30 września 2017 r., Państwu Zaleskim i Budzyńskim oraz firmie Polish Village Bread za pączki i soczki dla dzieci po przedstawieniu.