Sponsorzy i finanse

Piotr Sykała
Evaclean Ltd
Dagmara Fidler

Do rozliczenia dołączamy informację o dochodach z pchlich targów w jakich brała udział Polska Szkoła:

• pierwszy pchli targ – 28/02/2017 – zebrano £184.66 – przeznaczono na dofinansowanie zabawy dla rodziców,
  • drugi – 11/03/2017 – zebrano £82.87 – dofinansowanie obchodów 10-lecia Polskiej Szkoły w maju 2017 r.

_____________________________

Serdeczne podziękowanie za dofinansowanie Polskiej Szkoły Sobotniej w Enfield w kwocie £7574.50 w ramach zadania “Wsparcie działalności polskich szkół uzupełniających w Wielkiej Brytanii” realizowanego w 2016 r. przez Stowarzyszenie “Wspólnota Polska” we współpracy z Polską Macierzą Szkolną na zlecenie Kancelarii Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

_____________________________

Serdeczne podziękowania dla Teatru Katharsis za promocyjne wykonanie spektaklu „DOMEK Z PIERNIKA” dla naszej szkoły 30 września 2017 r., Państwu Zaleskim i Budzyńskim oraz firmie Polish Village Bread za pączki i soczki dla dzieci po przedstawieniu.