Sponsorzy i finanse

sponsorzy

Serdeczne podziękowanie

dla Państwa Palkowskich i firmy A-B Constraction Services LTD za sponsorowanie przedstawienia dla dzieci naszej szkoły z 2/12/2017 pt. „O straszliwym smoku, dzielnym Szewczyku, prześlicznej królewnie i królu Gwoździku”.

Zabawa andrzejkowa

Dochód z zabawy andrzejkowej, która była organizowana wspólnie z parafią w Waltham Cross 25 listopada 2017 r. to £1089.03.

Sponsorzy jubileuszowej zabawy – 11.11.2017

W imieniu Lokalnej Polskiej Misji Katolickiej Waltham Cross oraz Polskiej Sobotniej Szkoły im. Adama Mickiewicza w Enfield,
pragniemy serdecznie podziękować naszym sponsorom za pomoc w organizacji naszej jubileuszowej zabawy, która odbyła się 11 listopada 2017 r. w Enfield.

1) MassMotors LTD.
2) Eureka property
3) Polski Sklep Olivier
4)  Image Hair & Beauty
5) A-B Construction Services LTD.
6) Dariusz Baranowski Photography
7) Kowalski Kitchen
8) My Child Therapy Centre LTD.
9) Nasza Polska

Piotr Sykała
Evaclean Ltd
Dagmara Fidler

Do rozliczenia dołączamy informację o dochodach z pchlich targów w jakich brała udział Polska Szkoła:

• pierwszy pchli targ – 28/02/2017 – zebrano £184.66 – przeznaczono na dofinansowanie zabawy dla rodziców,
  • drugi – 11/03/2017 – zebrano £82.87 – dofinansowanie obchodów 10-lecia Polskiej Szkoły w maju 2017 r.

_____________________________

Serdeczne podziękowanie za otrzymanie jednorazowego wsparcia dla nauczycieli w wysokości £2720 oraz dotacji dla szkoły w wysokości £2499,55 od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017 r. w projekcie Wsparcie funkcjonowania polskich szkół społecznych w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanach Zjednoczonych Ameryki.

_____________________________

Serdeczne podziękowania dla Teatru Katharsis za promocyjne wykonanie spektaklu „DOMEK Z PIERNIKA” dla naszej szkoły 30 września 2017 r., Państwu Zaleskim i Budzyńskim oraz firmie Polish Village Bread za pączki i soczki dla dzieci po przedstawieniu.