Zapisy

Witamy na stronie do zapisu dziecka/dzieci do Polskiej sobotniej Szkoły im. Adama Mickiewicza w Enfield na rok szkolny 2019/2020

WAŻNE!!!

FORMA NIE DZIAŁA NA NIEKTÓRYCH URZĄDZENIACH MARKI APPLE!!!! ZALECAMY WYPEŁNIAĆ NA KOMPUTERACH Z SYSTEMEM WINDOWS LUB TELEFONACH NA PLATFORMIE ANDROID!

Zanim przystąpią Państwo do wypełniania formy w wersji elektronicznej, proszę dokonać wpłaty depozytu £80 lub całej kwoty kwoty za rok szkolny na konto szkoły. Do formy trzeba też załączyć zdjęcie dziecka,  zdjęcie powinno pokazywać twarz dziecka (dotyczy tylko nowych uczniów).

Prosimy wypełniać pola wymagane oznaczone *

Przy dokonywaniu wpłat na konto bankowe szkoły konieczne jest wypełnienie pola ‘REFERENCE’, aby było wiadomo za kogo została dokonana wpłata.

W to pole NALEŻY WPISAĆ NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA.
W przypadku 2 lub więcej dzieci, podczas wpłacania na konto bankowe, prosimy wpisać w rubryce ‘REFERENCE’ (która ma maksymalnie 18 znaków) nazwisko najstarszego dziecka oraz pierwsze litery imion pozostałych dzieci.

Cena za cały rok szkolny 2019/2020

1 dziecko – £300

2 dzieci – £440

3 I więcej – £520