Mikołajki 7.12.2019

Jak już każdy pewnie wie, 6 grudnia Św. Mikołaj odwiedza dzieci i obdarowuje je prezentami. Nigdy też nie zapomina o uczniach naszej szkoły i przybył do nas dzisiaj z samego rana. Dzieci z niecierpliwością czekały na przybycie długo wyczekiwanego gościa. Zza uchylonych drzwi dochodziły podekscytowane dziecięce głosy, dzieci nasłuchiwały odgłosu dzwonka Mikołaja, radośnie go powitały. Mikołaj rozdawał prezenty i częstował "magicznymi cukierkami". Dzieciaki z ogromną ciekawością odpakowywały swoje upominki, a po tej szczęśliwej chwili, mogły zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Jego wizyta sprawiła ogromną radość nie tylko dzieciom, ale również nauczycielom. Po obdarowaniu wszystkich prezentami Mikołaj pożegnał się i odjechał, aby dalej rozdawać prezenty i sprawiać innym tyle radości co nam. Dziękujemy i pozdrawiamy św. Mikołaja, na szczęście za rok znów nas odwiedzi!!!

Mikołajki 7.12.2019

Jak już każdy pewnie wie, 6 grudnia Św. Mikołaj odwiedza dzieci i obdarowuje je prezentami. Nigdy też nie zapomina o uczniach naszej szkoły i przybył do nas dzisiaj z samego rana. Dzieci z niecierpliwością czekały na przybycie długo wyczekiwanego gościa. Zza uchylonych drzwi dochodziły podekscytowane dziecięce głosy, dzieci nasłuchiwały odgłosu dzwonka Mikołaja, radośnie go powitały. Mikołaj rozdawał prezenty i częstował "magicznymi cukierkami". Dzieciaki z ogromną ciekawością odpakowywały swoje upominki, a po tej szczęśliwej chwili, mogły zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Jego wizyta sprawiła ogromną radość nie tylko dzieciom, ale również nauczycielom. Po obdarowaniu wszystkich prezentami Mikołaj pożegnał się i odjechał, aby dalej rozdawać prezenty i sprawiać innym tyle radości co nam. Dziękujemy i pozdrawiamy św. Mikołaja, na szczęście za rok znów nas odwiedzi!!!

Mikołajki 7.12.2019

Jak już każdy pewnie wie, 6 grudnia Św. Mikołaj odwiedza dzieci i obdarowuje je prezentami. Nigdy też nie zapomina o uczniach naszej szkoły i przybył do nas dzisiaj z samego rana. Dzieci z niecierpliwością czekały na przybycie długo wyczekiwanego gościa. Zza uchylonych drzwi dochodziły podekscytowane dziecięce głosy, dzieci nasłuchiwały odgłosu dzwonka Mikołaja, radośnie go powitały. Mikołaj rozdawał prezenty i częstował "magicznymi cukierkami". Dzieciaki z ogromną ciekawością odpakowywały swoje upominki, a po tej szczęśliwej chwili, mogły zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Jego wizyta sprawiła ogromną radość nie tylko dzieciom, ale również nauczycielom. Po obdarowaniu wszystkich prezentami Mikołaj pożegnał się i odjechał, aby dalej rozdawać prezenty i sprawiać innym tyle radości co nam. Dziękujemy i pozdrawiamy św. Mikołaja, na szczęście za rok znów nas odwiedzi!!!

Bądźmy w kontakcie