KORONAWIRUS: AKTUALNE INFORMACJE I ZALECENIA

#BezpiecznyPowrótDoSzkoły

Polish Saturday School in Enfield Risk Assessment Spring 2021 (plik pdf - kliknij, aby pobrać)

[googlepdf url="https://usercontent.one/wp/www.polskaszkolaenfield.com/wp-content/uploads/2021/03/CP-COVID-19-Vaccines-E-Leaflet-POLISH.pdf" width="100%" height="1000"]

🛑🛑🛑 DARMOWA INFOLINIA 🛑🛑🛑

Drodzy rodacy, Polscy Psycholodzy z Polish Psychologists' Association wychodzą naprzeciw oferując bezpłatną profesjonalną pomoc psychologiczną oraz wsparcie w czasie pandemii poprzez infolinię Skype.
PPA COVID-19 infolinia to forma wsparcia skierowana do każdego Polaka niezależnie od jego miejsca zamieszkania.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy w ostatnim czasie zmagają się z negatywnymi następstwami psychologicznymi związanymi z obecną sytuacją, takimi jak:

- obniżony poziom nastroju
- podwyższony poziom stresu
- problemy ze snem
- lęki i obawy o przyszłość związane ze stratą pracy, brakiem stabilności finansowej lub zachorowaniem
- wzmożone poczucie osamotnienia
- ataki paniki, dolegliwości somatyczne i bliżej nieokreślony lęk, negatywnie wpływające na codzienne życie
- obsesyjne myśli związane z pandemia koronawirusa, niemożność skupienia się i zaniedbanie innych spraw
- ogólny lęk o przyszłość

|NAZWA SKYPE: PPA COVID-19 Infolinia|

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy tu dla Was.
- Zespół PPA

W związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej MSZ RP uruchomiło infolinię dot. możliwości przekraczania granic.
Informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 22 523 8880.

Biuro Rzecznika Prasowego Ministerstwo Spraw Zagranicznych