ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Witamy na stronie do zapisu dziecka/dzieci do Polskiej sobotniej Szkoły im. Adama Mickiewicza w Enfield na rok szkolny 2018/2019

Zanim przystąpią Państwo do wypełniania formy w wersji elektronicznej, proszę dokonać wpłaty depozytu w wysokości £80 lub całej kwoty na konto szkoły (dane poniżej) i posiadać skan lub zdjęcie potwierdzenia dokonanej wpłaty, należy ten plik załączyć do formy, pliki akceptowane to “JPG,PNG,PDF”. Do formy trzeba też załączyć zdjęcie dziecka,  zdjęcie powinno pokazywać twarz dziecka.

Wypełnienie i wysłanie formy w terminie 04.04.18 – 30.04.18 gwarantuje miejsce w naszej szkole.

Po wysłaniu formy, otrzymają Państwo email z linkiem na stronę zakupu podręczników dla dziecka.

Prosimy wypełniać pola wymagane oznaczone *

Opłata wstępna to £80 od rodziny. Pozostałą część należy wpłacić w pierwszych 2 tygodniach szkolnych września!

Przy dokonywaniu wpłat na konto bankowe szkoły konieczne jest wypełnienie pola ‘REFERENCE’, aby było wiadomo za kogo została dokonana wpłata.

W to pole NALEŻY WPISAĆ NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA.
W przypadku 2 lub więcej dzieci, podczas wpłacania na konto bankowe, prosimy wpisać w rubryce ‘REFERENCE’ (która ma maksymalnie 18 znaków) nazwisko najstarszego dziecka oraz pierwsze litery imion pozostałych dzieci.

Cena za cały rok szkolny 2018/2019

1 dziecko – £300

2 dzieci – £440

3 I więcej – £520

Dane potrzebne do wpłat na konto:

Account name: Polish School in Enfield
Sort code: 30-99-86
Account number: 00340200

FORMA ZAPISÓW NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Dane rodzica/opiekuna

Dziecko 1

Należy wpisać jeśli dziecko ma specjalne potrzeby edukacyjne, zdrowotne, funkcjonalne itp. (np.: alergie, astma, epilepsja, nadpobudliwość, dysleksja, itd.)

Dziecko 2

Dziecko 3