Kółko plastyczne

null

Kółko plastyczne dla dzieci od przeszkola do 4 klasy – prowadzą p. M. Nowicka, p. A. Telestak i K. Telestak.

U nas dzisiaj było bardzo wesoło, rozśpiewanie i kolorowo, poniżej fotorelacja. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci od przedszkolu do A level. Dzieci zainteresowane zgłaszamy rano do nauczyciela, on po lekcjach przyprowadza dzieci na dodatkowe zajęcia, rodzice odbierają dzieci z klas przy kantynie. Koszt zajęć £1.

Dziękujemy za liczne przybycie na kółko plastyczne, niestety z powodu braku miejsc musieliśmy odesłać kilkoro dzieci. Przypominam, że zajęcia odbywają się w pierwszej klasie obok kantyny i są kierowane do dzieci od Przedszkola do 4 klasy. Dziś na zajęciach robiliśmy jeżyki z ziemniaków (dla niektórych to było bardzo proste zadanie). Wszystkie jeżyki wyszły pięknie. W wolnej chwili czytaliśmy wiersze o jesieni i zatańczyliśmy na Dzień Chłopaka. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie w następną sobotę.

Kolorowe jesienne kosze i zabawy w kółku😀

Na dzisiejszych zajęciach mieliśmy kontynuację jesieni.
Starsze dzieci robiły kolaż z liści z gazety a młodsze wyklejały kalosze

Relacja z dzisiejszych zajęć plastycznych
Cztery pory roku to karuzela, roztańczony świat swoje barwy zmienia…

Pozdrawiam serdecznie
Monika ❤ Ania i Kasia😁

Dziękujemy za liczne przybycie na nasze kółko plastyczne.

Drzewo marzeń.

Relacja z ostatnich zajęć plastycznych

Przepraszam wszystkich bardzo serdecznie, jednak nie będę mogła dłużej prowadzić zajęć plastycznych z powodów osobistych. Dziękuję za wspólną zabawę i do zobaczenia.

Monika Nowicka

Niżej podaję link do fajnych kreatywnych prac na Święta: https://www.easypeasyandfun.com/printable-santa-paper-puppet/